O spoločnosti

V stavebníctve som začínal v roku 1998, vtedy ešte ako stavebný technik v stavebných spoločnostiach. Šesť rokov na to v roku 2004 som sa na základe nadobudnutých skúsenosti z oblasti stavebníctva rozhodol otvoriť si živnostenské podnikanie. No odhodlanie rozvíjať sa a rásť nenechalo na seba dlho čakať a vtedy prišlo na rad rozhodnutie založiť spoločnosť TERA-STAV BA, s.r.o..

Do podnikania som prichádzal s ambíciou a cieľom plniť sny našich klientov. V našej spoločnosti preferujeme priamu a otvorenú komunikáciu, férový prístup. Naša práca je garanciou kvality – disponujeme špičkovým vybavením, širokým záberom vlastného vozového parku, stavebnými výťahmi, lešením, závesnými lávkami, stavebnými kontajnermi a iné vybavenie pre revitalizáciu bytových domov. Pracujeme v stálych pracovných skupinách a zamestnanci v našom tíme disponujú dlhoročnými skúsenosťami, čo z nich robí odborníkov vzatých na slovo. Kvalitný tím a zohratý personál je zárukou úspešnej spoločnosti, vďaka čomu môžeme rozvíjať naše podnikanie do budúcna.

Vďaka prirodzenému vývoju a dvadsať ročných skúsenosti z oblasti stavebníctva sme v spoločnosti dospeli na úroveň, kedy zabezpečujeme pre našich klientov komplexnú starostlivosť. Chceme byť zárukou toho, že klient v spolupráci s nami nebude mať starosti s projektom. Poradíme s vhodným nastavením financovania a získaním príspevku zo ŠRFB. Zabezpečíme pre vás všetko od kompletnej projektovej dokumentácie, úradných povolení, plánu realizácie, materiálového prevedenia s vysokým dôrazom na kvalitu a energetickú úsporu, až po samotnú realizáciu stavby. Navyše sme oprávnený vykonávať stavby vedúceho a stavebný dozor v oblasti pozemných stavieb a revitalizácii bytových domov.

Pôsobíme na celom území Slovenskej a Českej republiky.